Ježíš paří

14. prosince 2015 v 18:55 |  Ostatní
Upozorňujeme, že následující článek není vhodný pro děti (popřípadě i dospělé), které věří na to, že Ježíšek nosí dárky pod stromeček!

Ne že by na tom bylo něco špatného. Já sama věřila. Hodně dlouho. Snad až moc. Přiznám se: věřila jsem tomu cca do svých 11 let! :D Někde hluboko uvnitř mě byla pravda. Ale já si za tím, že to tak je, pevně stála. Až do dne co jsem na stole našla účet od puku, který jsem dostala pod stromeček asi dva dny před tím.
Psaní dopisům Ježíškovi mi vydrželo dodnes, s tím rozdílem, že píšu delší přáníčka a dělám rodičům naschvály, například to celé napíšu anglicky. (Ani máma, ani táta nejsou v ájině zrovna znalí). No pak to dám za okno a ono to tam skoro zplesniví že. Za ty tři tejdny co tam zůstane na vocet.
A kam jsem to dopracovala? Píšu a kreslím věci s křesťanským tématem (nebo podtextem), a to docela často. Na druhou stranu si vytvářím jakési vlastní náboženství, polyteismus, kde existují více-méně všichni bohové a každý se otiskl/otiskli do jisté doby/země/člověka. No zároveň je tu možnost že na počátku byl jen jeden bůh, a ten se nudil, a tak stvořil další bohy a ti se mezi sebou začli předhánět, ne-li sázet, kolik lidí a kteří na ně budou věřit.
Sázky jsou prostě neumírající zábava. Pro všechny.
No, a Ježíš, ten na všechny kašle, sleduje, co kde vyjde za hru a paří. Skoro bych řekla jak se má dobře, že tohle by chtěl každý, včetně mě, ale není to tak. Já sama nedokážu hrát dýl než dvě hoďky, pak z toho začnou bolet oči, naštvaná sem, že to nejde,
A jak tohle všechno vlastně vzniklo? Viděli jste ty billboardy s nápisem "Je suis Paris"? Kolem jednoho takového jsme jeli a já ho omylem přečetla právě jako Ježíš paří. pak jsem si říkala "co to je za kravinu" a když jsme jeli kolem dalšího, strašně jsem se nasmála.
No, vzhledem k tomu, že do Vánoc toho musím spoustu udělat (a to ještě nemám ani jeden dárek!), tak to pro dnešek bude vše, a možná zase delší dobu nic nevydám.
I přes to bych se chtěla dostat k tomu, že bych vydávala články častěji, mám pár věcí, které sem chci přidat, tak snad mi to vyjde...:D
Tak se tu mějte lidi, užijte si Vánoce s plnou parádou! ;)
Arletka


PS: Ta fotka není moje. :D
PPS: K TT "Ideální svět" je to přiřazeno hlavně kvůli tomu, že každej by "chtěl" žít jako Ježíš, o nic se nestarat a jen si užívat...života? xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama