Zdárná neaktivita května

27. května 2015 v 16:39 |  Kresby
Ahojky, ahojky.
V poslední době jsem sem nic nepřidávala, ale vlastně to ani není tak, že bych byla neaktivní. Napsala jsem jeden krátký příběh, troufám si říct, že je to vlastně dost dobrý výkon, a pravděpodobně ho i pošlu do nějaké soutěže. A teď trochu zklamání: nedám ho sem.
Víte, není to tak, že bych ho tu nechtěla publikovat a nechat vás si ho přečíst. Jenže když ho sem dám, nikdo mi nezaručí, že ho někdo jednoduše neokopíruje, a to zrovna u tohoto výtvoru nechci dovolit. Promiňte. ;)
Jinak samozřejmě postupuji s kreslením, naposled jsem udělala portrét podle obrázku, ten bych snad mohla přidat příště.
No, teď tedy k jádru pudla.


Náš milý chlupáč nám tento den otevře svou kreslící stránku, na kterou je dosti hrdý, a přidá jeden starší, ale velmi povedený (podle něj) obrázek. Ten vznikl jako domácí úkol na přípravku, někdy v prosinci 2014, a je to zátiší s tématem - bacha, sedněte si, ať neomdlíte tou originalitou - úklid. Jak jsem řekla, téma zní velmi zábavně, a stejně tak zábavné bylo jeho zpracovávání. Několikrát jsem si říkala, že to vzdám, že na to kašlu a obrázek nedodělám, ale nakonec jsem ráda, že jsem u toho vydržela, protože vznikl jeden z těch nejpovedenějších a nejpropracovanějších obrázků co doma mám. Teda, berme v potaz že je to zátiší...:)
Arletka

Úklid:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Limonáda • Blowme.blog.cz Limonáda • Blowme.blog.cz | Web | 27. května 2015 v 16:51 | Reagovat

Tak to tě naprosto chápu, jestli z toho máš opravdu dobrý pocit tak to sem radši nedávej :)) v dnešní době..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama