Další drabble

10. února 2015 v 11:31 |  Próza
Ahoj.
Tuhle ve škole jsem měla strašně špatnou náladu, nedokázala jsem nic vnímat. A tak jsem vzala tužku a papír a řekla jsem si, že se z toho vypíšu. Povedlo se - vznikla další drabble. Tak trochu...depresivní a morbidní. Takže předem upozorňuju, že pokud jste slabé povahy, tahle povídka by se vám líbit nemusela a radši ji nečtěte.
A jinak - ne, nejsem jedna z těch náctiletých dívek co mají tak "strašnej" život že se musí řezat. Nikdy jsem to neudělala a ani nikdy nechci.
I když neříkám, že můj život je nějak výjimečný, občas stojí opravdu za houby, ale není to takové, že bych se kvůli tomu měla nějak sebepoškozovat - většinou se snažím brát věci s humorem. (Já vím že moje povídky na to nevypadají, ale věřte mi :D).
Tak příště snad něco veselejšího. ;)
Arletka

Utrpení

Nemůžu dýchat. Pusu a nos mi celé zakrývá páska. Chtěla jsem zemřít, ale teď se snažím utéct.
Někdo mě začne žiletkou řezat do mé jizvy na zápěstí. Bolí to víc než předtím, když jsem se řezala sama - ostří zajíždí hlouběji, až je uvnitř mé ruky, jež je přivázaná k opěrce židle, až se dotýká kosti. To samé pak opakují na druhé ruce. Strhnou mi z úst pásku, a jak se nadechuji, krkem mi prorvou tyč. Do plic se mi hrne krev. Chutná odporně, chce se mi zvracet. Třesu se, mé tělo slábne a přestává se bránit. Pomalu umírám. Nemůžu dýchat...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama