Piper McLean

20. ledna 2015 v 15:48 |  Kresby

Ahoj.
Četl někdo z vás Percyho Jacksona? Jestli jo, líbil se vám? A jestli ne-vřele doporučuju! První díl je celkem slabý, člověk se přes něj musí spíše prokousat než cokoli jiného. Ale s každým dalším dílem se více a více vžíváte do příběhu. Není pak možné, aby se člověk platonicky nezamiloval alespoň do jednoho charakteru. Já mám například strašně ráda Nica di Angelo, ten je podle mě prostě úžasnej. Nebo Lea Valdeze, který se ale objevuje až v pozdějších dílech Percyho Jacksona.
V každém případě, pokud jste se dostali přes první díl -který teď mimochodem čtu znovu - až k Bohům Olympu (což je vlastně takové ne úplně volné pokračování Percyho Jacksona), určitě si vzpomenete na jednu z hlavních hrdinek - Piper McLean. Nebo teda správně češtinářsky Piper McLeanovou, ale já to jméno tak strašně nerada skloňuju.
Já osobně Piper nemám zrovna v lásce, ale není to ani nejhorší postava z knížky. Je to dcera bohyně Afrodity, která se ale moc o svůj vzhled nestará a svoji matku nemá zrovna v lásce. Je celkem milé povahy, ovládá čaromluvu.
No, nevím co víc vám o ní říct. Nakreslila jsem její portrét, je jedním z mála na kterých měl být někdo určitý a opravdu více méně jako ten někdo vypadá. Je kreslený cca před rokem a půl, na A5. Fotka asi nebude zrovna nejlepší kvalitky, ale co se dá dělat. (Vůbec obrázky vypadají na fotkách vždycky trochu hůř než ve skutečnosti. :'( ).
Arletka

Piper:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama